Konkurs z wiedzy o prawie międzynarodowym publicznym

Już po raz kolejny Katedra Prawa Międzynarodowego i Stosunków Międzynarodowych WPIA razem z ELSA Łódź organizują konkurs z wiedzy o prawie międzynarodowym publicznym.

Konkurs składa się z III etapów:

Pierwszy polega na sporządzeniu pracy pisemnej na temat przygotowany przez Organizatorów. Temat pracy znajdziecie na stronie Katedry, pod linkiem: http://www.grocjusz.edu.pl/start.html

Prace należy przynieść do sekretariatu Katedry do 12 kwietnia 2016 roku albo przesłać wersję elektroniczną do skrzynki konkursowej – : mnarkonkurs@lodz.elsa.org.pl do 12 kwietnia do godz. 23.59.

Drugi etap polega na rozwiązaniu testu. Może do niego przystąpić każdy uczestnik, bez względu na wynik z pierwszego etapu. Planowany termin to 14 kwietnia. Sala, w której się odbędzie, zostanie podana w wkrótce.

Trzeci, finałowy etap Konkursu jest ustny i polega na odpowiedzi na pytania przygotowane przez Organizatorów. Udział w nim bierze 10 najlepszych uczestników, którzy uzyskali z dwóch poprzednich etapów największą liczbę punktów. Odbędzie się on 21 kwietnia 2016 roku.

Po raz kolejny dajemy Wam możliwość uczestnictwa w tym Konkursie, sprawdzenie swojej wiedzy, jak również zdobycia ciekawych i bardzo atrakcyjnych nagród, nie tylko książkowych.

Regulamin Konkursu znajdziecie poniżej.

REGULAMIN-KONKURSU-Z-PRAWA-MIEDZYNARODOWEGO

Zapraszamy do udziału!!!