Konkurs na abstrakt

Interesujesz się prawem międzynarodowym i krajowym w kontekście działalności banków i innych podmiotów sektora finansowego? Masz ochotę rozpocząć swą karierę od wystąpienia w roli prelegenta na Konferencji? Mamy coś dla Ciebie!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszy abstrakt organizowanym w ramach Ogólnopolskiej Konferencji „Bezpieczna bankowość, czyli prawna ochrona informacji”, która odbędzie się 28 listopada w Łodzi. Tematyka konferencji skupiać się będzie na zagadnieniach takich jak: przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy, wykorzystywanie Big Data i cyberzagrożenia, a wszystko to w temacie działalności banków. Zachęcamy gorąco wszystkich studentów wydziałów prawa i administracji oraz kierunków ekonomicznych polskich uczelni wyższych do spróbowania swych sił i wzięcia udziału w Konkursie.

Prace prosimy wysyłać na adres:

abstrakt@lodz.elsa.org.pl do 9 października.

Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem: https://drive.google.com/…/0B27nR3taZ13bck41RFhneVdve…/view….

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42