III edycja Lokalnego Konkursu Prawa Rzymskiego

ELSA Łódź i Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego: Sekcja Prawa Rzymskiego serdecznie zapraszają wszystkich studentów, którym w najbliższej sesji letniej przyjdzie zmierzyć się z niełatwą materią prawa rzymskiego (studentów I roku prawa – studia dzienne, wieczorowe, zaoczne oraz tych studentów, którzy po raz kolejny podchodzą do egzaminu z tego przedmiotu lub realizują ten przedmiot w ramach różnic programowych) do wzięcia udziału w III Edycji Lokalnego Konkursu Prawa Rzymskiego.

Pierwszy etap Konkursu odbędzie się w środę 6 maja 2015 roku w auli niebieskiej o godz. 16:00. Będzie to test jednokrotnego wyboru składający się z 40 pytań obejmujących materię przewidzianą programem studiów z zakresu prawa rzymskiego.

Drugi etap odbędzie się w piątek 15 maja 2015 roku w sali 1.36 (bud. C) o godz. 10:00. Będzie to odpowiedź ustna na trzy wylosowane pytania przed trzyosobową Komisją, w skład której wchodzi Pani Prof. Dr Hab. Anna Pikulska-Radomska jako przewodnicząca oraz Pani Dr Dagmara Skrzywanek-Jaworska i Pan Dr Łukasz Korporowicz.

W drugim etapie wyłonieni zostaną trzej laureaci i osoby wyróżnione.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr albumu prosimy wysyłać na adres e-mail: rzymski_konkurs@elsalodz.pl do dnia 4 maja 2015 roku. Ten termin ma charakter instrukcyjny, więc jeśli ktoś się zdecyduje nawet w ostatniej chwili przed pierwszym etapem, serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42