Dołącz do ELSA!

Zapewne zadajesz sobie właśnie pytanie,  dlaczego warto wstąpić do ELSA?

Odpowiedź jest prosta!

Jeżeli jesteś:

• osobą aktywną
• lubisz współpracować z innymi
• chętnie podejmujesz nowe wyzwania

oraz chcesz

• działać w międzynarodowej organizacji
• brać udział w różnego rodzaju projektach
• poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne umiejętności
• poznać wielu ciekawych ludzi

ELSA to organizacja dla Ciebie!

Naszą działalność kierujemy do wszystkich studentów prawa – robiąc coś dla innych, robimy jednocześnie wiele dla siebie, ponieważ działalność w Stowarzyszeniu zmienia członków: uczą się zarówno pracy w zespole jak i samodzielności, twórczego myślenia i organizacji czasu, negocjacji a także zarządzania ludźmi.

Nasi członkowie już teraz mają szansę nauczyć się pisać oferty, listy, doskonalić umiejętności przemawiania i języki obce. Ponadto ELSA to dla członków znakomite uzupełnienie studiów prawniczych o umiejętności praktyczne, spojrzenie na to, jak może wyglądać zastosowanie „wiedzy książkowej” w życiu.

Jednak ELSA to przede wszystkim świetna zabawa!

Najważniejszą umiejętnością, jaką zdobywają nasi członkowie jest połączenie działalności w Stowarzyszeniu ze studiami na uniwersytecie. Pracodawcy wiedzą, że zatrudniając osobę, która potrafi intensywnie pracować i jednocześnie się uczyć, dokonują opłacalnej inwestycji.

Działając w ELSA korzystamy z doświadczenia firm, instytucji oraz osób reprezentujących sfery prawnicze i akademickie. Przez tę współpracę nabywamy nowe umiejętności i mamy szansę wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. Wszystko to daje członkom ELSA atuty mogące przesądzić o ich przyszłości.

Co zrobić, by wstąpić do ELSA?

Skontaktuj się z naszymi Dyrektorami ds. Zasobów Ludzkich lub odwiedź fanpage na Facebooku lub naszą siedzibę, która znajduje się w pokoju 10 na poziomie -1 w budynku WPiA Uniwersytetu Łódzkiego.

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich – Marcin Starnawski (hr@lodz.elsa.org.pl)

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich – Maciej Sikora (hr@lodz.elsa.org.pl)